Gent - Lommel İstatistikleri ve Maç Analizi

Gent - Lommel karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Gent iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 0.20 gol yiyor. Lommel ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.56 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 17 Nisan 2027 15:00
GentGüç 71/100
VSPlanet Group Arena
LommelGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Gent - Lommel Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GentGÜÇ PROFİLİLommel
71
Genel Güç
50
88
Hücum
90
82
Savunma
38
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Gent - Lommel Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Gent için gol beklentisi 1.76,Lommel için 0.80 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.56 seviyesinde.

Gent gol profili1.76
Lommel gol profili0.80
Toplam gol profili2.56
Güç farkı21

Gent İç Saha İstatistikleri

Gent · iç saha5G 5B 0M14-2 · 2.00 puan/maç
Gent · genel10G 9B 1M32-13 · 1.95 puan/maç

Lommel Deplasman İstatistikleri

Lommel · deplasman3G 5B 2M15-18 · 1.40 puan/maç
Lommel · genel9G 6B 5M32-32 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Gent - Lommel Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3936 maçlık örneklem
KG VAR%5336 maçlık örneklem
2.5 ALT%6136 maçlık örneklem
KG YOK%4736 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2836 maçlık örneklem
4.5 ÜST%836 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2536 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2836 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Gent - Lommel Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2236 maç örneklem
X%5336 maç örneklem
2%2536 maç örneklem
1X%7536 maç örneklem
X2%7836 maç örneklem

Gent - Lommel Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6936 maç örneklem
1.5 ALT%3136 maç örneklem
2.5 ÜST%3936 maç örneklem
2.5 ALT%6136 maç örneklem
3.5 ÜST%2836 maç örneklem
3.5 ALT%7236 maç örneklem
4.5 ÜST%836 maç örneklem
4.5 ALT%9236 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3136 maç örneklem
2-3 GOL%4236 maç örneklem
4+ GOL%2836 maç örneklem

Gent - Lommel Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5336 maç örneklem
KG YOK%4736 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6736 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2536 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1136 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5836 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2836 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1436 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Gent - Lommel Form Durumu ve Maç Profili

Gent, genel form profilinde maç başına 1.95 puan toplarken,Lommel maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Gent için 71/100, Lommel için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 GentSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.56Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.95 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.