RAAL La Louvière - Union Saint-Gilloise İstatistikleri ve Maç Analizi

RAAL La Louvière - Union Saint-Gilloise karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

RAAL La Louvière iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Union Saint-Gilloise ise deplasmanda maç başına 2.70 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.90 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 10 Nisan 2027 15:00
RAAL La LouvièreGüç 63/100
VSStade du Tivoli
Union Saint-GilloiseGüç 72/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

RAAL La Louvière - Union Saint-Gilloise Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RAAL La LouvièreGÜÇ PROFİLİUnion Saint-Gilloise
63
Genel Güç
72
90
Hücum
90
54
Savunma
49
65
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

RAAL La Louvière - Union Saint-Gilloise Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre RAAL La Louvière için gol beklentisi 1.68,Union Saint-Gilloise için 2.22 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.90 seviyesinde.

RAAL La Louvière gol profili1.68
Union Saint-Gilloise gol profili2.22
Toplam gol profili3.90
Güç farkı9

RAAL La Louvière İç Saha İstatistikleri

RAAL La Louvière · iç saha5G 2B 3M20-12 · 1.70 puan/maç
RAAL La Louvière · genel5G 2B 13M23-40 · 0.85 puan/maç

Union Saint-Gilloise Deplasman İstatistikleri

Union Saint-Gilloise · deplasman6G 2B 2M27-14 · 2.00 puan/maç
Union Saint-Gilloise · genel14G 4B 2M63-24 · 2.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

RAAL La Louvière - Union Saint-Gilloise Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

RAAL La Louvière - Union Saint-Gilloise Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2840 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%5040 maç örneklem
1X%5040 maç örneklem
X2%7240 maç örneklem

RAAL La Louvière - Union Saint-Gilloise Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%4240 maç örneklem
3.5 ALT%5840 maç örneklem
4.5 ÜST%3040 maç örneklem
4.5 ALT%7040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%4240 maç örneklem

RAAL La Louvière - Union Saint-Gilloise Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

RAAL La Louvière - Union Saint-Gilloise Form Durumu ve Maç Profili

RAAL La Louvière, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Union Saint-Gilloise maç başına 2.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri RAAL La Louvière için 63/100, Union Saint-Gilloise için 72/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+9 Union Saint-GilloiseSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.90Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 2.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.