Antwerp - Cercle Brugge İstatistikleri ve Maç Analizi

Antwerp - Cercle Brugge karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Antwerp iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Cercle Brugge ise deplasmanda maç başına 2.10 gol atıp 2.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.51 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 10 Nisan 2027 15:00
AntwerpGüç 57/100
VSBosuilstadion
Cercle BruggeGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Antwerp - Cercle Brugge Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
AntwerpGÜÇ PROFİLİCercle Brugge
57
Genel Güç
39
84
Hücum
90
57
Savunma
30
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Antwerp - Cercle Brugge Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Antwerp için gol beklentisi 1.97,Cercle Brugge için 1.54 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.51 seviyesinde.

Antwerp gol profili1.97
Cercle Brugge gol profili1.54
Toplam gol profili3.51
Güç farkı18

Antwerp İç Saha İstatistikleri

Antwerp · iç saha5G 1B 4M13-11 · 1.60 puan/maç
Antwerp · genel7G 4B 9M21-23 · 1.25 puan/maç

Cercle Brugge Deplasman İstatistikleri

Cercle Brugge · deplasman2G 3B 5M21-26 · 0.90 puan/maç
Cercle Brugge · genel7G 4B 9M41-41 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Antwerp - Cercle Brugge Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4240 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Antwerp - Cercle Brugge Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Antwerp - Cercle Brugge Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%5840 maç örneklem
2.5 ALT%4240 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%3240 maç örneklem
4.5 ALT%6840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Antwerp - Cercle Brugge Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Antwerp - Cercle Brugge Form Durumu ve Maç Profili

Antwerp, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Cercle Brugge maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Antwerp için 57/100, Cercle Brugge için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+18 AntwerpSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.51Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.