Lommel - Genk İstatistikleri ve Maç Analizi

Lommel - Genk karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Lommel iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Genk ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.53 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 10 Nisan 2027 15:00
LommelGüç 64/100
VSSoevereinstadion
GenkGüç 30/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Lommel - Genk Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LommelGÜÇ PROFİLİGenk
64
Genel Güç
30
90
Hücum
58
52
Savunma
43
70
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Lommel - Genk Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Lommel için gol beklentisi 2.00,Genk için 0.53 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.53 seviyesinde.

Lommel gol profili2.00
Genk gol profili0.53
Toplam gol profili2.53
Güç farkı34

Lommel İç Saha İstatistikleri

Lommel · iç saha6G 1B 3M17-13 · 1.90 puan/maç
Lommel · genel9G 6B 5M32-32 · 1.65 puan/maç

Genk Deplasman İstatistikleri

Genk · deplasman1G 3B 6M6-16 · 0.60 puan/maç
Genk · genel7G 7B 6M21-21 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Lommel - Genk Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5531 maçlık örneklem
KG VAR%3931 maçlık örneklem
2.5 ALT%4531 maçlık örneklem
KG YOK%6131 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2331 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1031 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4531 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3231 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Lommel - Genk Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4831 maç örneklem
X%1931 maç örneklem
2%3231 maç örneklem
1X%6831 maç örneklem
X2%5231 maç örneklem

Lommel - Genk Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6831 maç örneklem
1.5 ALT%3231 maç örneklem
2.5 ÜST%5531 maç örneklem
2.5 ALT%4531 maç örneklem
3.5 ÜST%2331 maç örneklem
3.5 ALT%7731 maç örneklem
4.5 ÜST%1031 maç örneklem
4.5 ALT%9031 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3231 maç örneklem
2-3 GOL%4531 maç örneklem
4+ GOL%2331 maç örneklem

Lommel - Genk Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3931 maç örneklem
KG YOK%6131 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6531 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4531 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2931 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5531 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3231 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%631 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Lommel - Genk Form Durumu ve Maç Profili

Lommel, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Genk maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Lommel için 64/100, Genk için 30/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+34 LommelSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.53Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.