Union Saint-Gilloise - Mechelen İstatistikleri ve Maç Analizi

Union Saint-Gilloise - Mechelen karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Union Saint-Gilloise iç sahada maç başına 3.10 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Mechelen ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 2.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.62 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 3 Nisan 2027 15:00
Union Saint-GilloiseGüç 85/100
VSJoseph Marien Stadium
MechelenGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Union Saint-Gilloise - Mechelen Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Union Saint-GilloiseGÜÇ PROFİLİMechelen
85
Genel Güç
25
90
Hücum
54
63
Savunma
30
75
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Union Saint-Gilloise - Mechelen Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Union Saint-Gilloise için gol beklentisi 3.47,Mechelen için 0.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.62 seviyesinde.

Union Saint-Gilloise gol profili3.47
Mechelen gol profili0.15
Toplam gol profili3.62
Güç farkı60

Union Saint-Gilloise İç Saha İstatistikleri

Union Saint-Gilloise · iç saha7G 3B 0M31-9 · 2.40 puan/maç
Union Saint-Gilloise · genel14G 4B 2M63-24 · 2.30 puan/maç

Mechelen Deplasman İstatistikleri

Mechelen · deplasman0G 3B 7M5-25 · 0.30 puan/maç
Mechelen · genel3G 7B 10M22-37 · 0.80 puan/maç
FEM MARKET LAB

Union Saint-Gilloise - Mechelen Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%3540 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Union Saint-Gilloise - Mechelen Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6840 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%540 maç örneklem
1X%9540 maç örneklem
X2%3240 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - Mechelen Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%6540 maç örneklem
2.5 ALT%3540 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - Mechelen Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Union Saint-Gilloise - Mechelen Form Durumu ve Maç Profili

Union Saint-Gilloise, genel form profilinde maç başına 2.30 puan toplarken,Mechelen maç başına 0.80 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Union Saint-Gilloise için 85/100, Mechelen için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+60 Union Saint-GilloiseSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.62Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.30 / 0.80Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.