Charleroi - Lommel İstatistikleri ve Maç Analizi

Charleroi - Lommel karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Charleroi iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Lommel ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.10 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 3 Nisan 2027 15:00
CharleroiGüç 56/100
VSStade du Pays de Charleroi
LommelGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Charleroi - Lommel Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CharleroiGÜÇ PROFİLİLommel
56
Genel Güç
50
90
Hücum
90
52
Savunma
38
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Charleroi - Lommel Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Charleroi için gol beklentisi 1.74,Lommel için 1.36 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.10 seviyesinde.

Charleroi gol profili1.74
Lommel gol profili1.36
Toplam gol profili3.10
Güç farkı6

Charleroi İç Saha İstatistikleri

Charleroi · iç saha4G 3B 3M16-13 · 1.50 puan/maç
Charleroi · genel11G 4B 5M28-21 · 1.85 puan/maç

Lommel Deplasman İstatistikleri

Lommel · deplasman3G 5B 2M15-18 · 1.40 puan/maç
Lommel · genel9G 6B 5M32-32 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Charleroi - Lommel Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6436 maçlık örneklem
KG VAR%7536 maçlık örneklem
2.5 ALT%3636 maçlık örneklem
KG YOK%2536 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3636 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1736 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4236 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5036 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Charleroi - Lommel Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2836 maç örneklem
X%2536 maç örneklem
2%4736 maç örneklem
1X%5336 maç örneklem
X2%7236 maç örneklem

Charleroi - Lommel Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8936 maç örneklem
1.5 ALT%1136 maç örneklem
2.5 ÜST%6436 maç örneklem
2.5 ALT%3636 maç örneklem
3.5 ÜST%3636 maç örneklem
3.5 ALT%6436 maç örneklem
4.5 ÜST%1736 maç örneklem
4.5 ALT%8336 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1136 maç örneklem
2-3 GOL%5336 maç örneklem
4+ GOL%3636 maç örneklem

Charleroi - Lommel Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7536 maç örneklem
KG YOK%2536 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8336 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4236 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1136 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8636 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5036 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1936 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Charleroi - Lommel Form Durumu ve Maç Profili

Charleroi, genel form profilinde maç başına 1.85 puan toplarken,Lommel maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Charleroi için 56/100, Lommel için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 CharleroiSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.10Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.85 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.