Gent - Westerlo İstatistikleri ve Maç Analizi

Gent - Westerlo karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Gent iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 0.20 gol yiyor. Westerlo ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.43 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 3 Nisan 2027 15:00
GentGüç 71/100
VSPlanet Group Arena
WesterloGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Gent - Westerlo Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GentGÜÇ PROFİLİWesterlo
71
Genel Güç
45
88
Hücum
84
82
Savunma
38
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Gent - Westerlo Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Gent için gol beklentisi 1.81,Westerlo için 0.62 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.43 seviyesinde.

Gent gol profili1.81
Westerlo gol profili0.62
Toplam gol profili2.43
Güç farkı26

Gent İç Saha İstatistikleri

Gent · iç saha5G 5B 0M14-2 · 2.00 puan/maç
Gent · genel10G 9B 1M32-13 · 1.95 puan/maç

Westerlo Deplasman İstatistikleri

Westerlo · deplasman4G 0B 6M13-18 · 1.20 puan/maç
Westerlo · genel7G 2B 11M31-38 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Gent - Westerlo Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
KG VAR%2840 maçlık örneklem
2.5 ALT%7040 maçlık örneklem
KG YOK%7240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Gent - Westerlo Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3240 maç örneklem
X%3840 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%6840 maç örneklem

Gent - Westerlo Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%3040 maç örneklem
2.5 ALT%7040 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Gent - Westerlo Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%2840 maç örneklem
KG YOK%7240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Gent - Westerlo Form Durumu ve Maç Profili

Gent, genel form profilinde maç başına 1.95 puan toplarken,Westerlo maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Gent için 71/100, Westerlo için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+26 GentSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.43Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.95 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.