Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise İstatistikleri ve Maç Analizi

Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cercle Brugge iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Union Saint-Gilloise ise deplasmanda maç başına 2.70 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.03 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 13 Mart 2027 16:00
Cercle BruggeGüç 53/100
VSJan Breydel Stadium
Union Saint-GilloiseGüç 72/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Cercle BruggeGÜÇ PROFİLİUnion Saint-Gilloise
53
Genel Güç
72
90
Hücum
90
40
Savunma
49
60
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cercle Brugge için gol beklentisi 1.52,Union Saint-Gilloise için 2.51 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.03 seviyesinde.

Cercle Brugge gol profili1.52
Union Saint-Gilloise gol profili2.51
Toplam gol profili4.03
Güç farkı19

Cercle Brugge İç Saha İstatistikleri

Cercle Brugge · iç saha4G 2B 4M19-17 · 1.40 puan/maç
Cercle Brugge · genel7G 4B 9M41-41 · 1.25 puan/maç

Union Saint-Gilloise Deplasman İstatistikleri

Union Saint-Gilloise · deplasman6G 2B 2M27-14 · 2.00 puan/maç
Union Saint-Gilloise · genel14G 4B 2M63-24 · 2.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7840 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%2240 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2840 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%5540 maç örneklem
1X%4540 maç örneklem
X2%7240 maç örneklem

Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%7840 maç örneklem
2.5 ALT%2240 maç örneklem
3.5 ÜST%4540 maç örneklem
3.5 ALT%5540 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%4540 maç örneklem

Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%4240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise Form Durumu ve Maç Profili

Cercle Brugge, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Union Saint-Gilloise maç başına 2.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cercle Brugge için 53/100, Union Saint-Gilloise için 72/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 Union Saint-GilloiseSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.03Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 2.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.