Beveren - Westerlo İstatistikleri ve Maç Analizi

Beveren - Westerlo karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Beveren iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Westerlo ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.86 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 13 Mart 2027 16:00
BeverenGüç 63/100
VSFreethiel Stadion
WesterloGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Beveren - Westerlo Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
BeverenGÜÇ PROFİLİWesterlo
63
Genel Güç
45
90
Hücum
84
60
Savunma
38
55
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Beveren - Westerlo Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Beveren için gol beklentisi 1.86,Westerlo için 1.01 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.86 seviyesinde.

Beveren gol profili1.86
Westerlo gol profili1.01
Toplam gol profili2.86
Güç farkı18

Beveren İç Saha İstatistikleri

Beveren · iç saha3G 0B 2M8-5 · 1.80 puan/maç
Beveren · genel3G 2B 7M19-26 · 0.92 puan/maç

Westerlo Deplasman İstatistikleri

Westerlo · deplasman4G 0B 6M13-18 · 1.20 puan/maç
Westerlo · genel7G 2B 11M31-38 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Beveren - Westerlo Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4825 maçlık örneklem
KG VAR%2825 maçlık örneklem
2.5 ALT%5225 maçlık örneklem
KG YOK%7225 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2425 maçlık örneklem
4.5 ÜST%825 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4025 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4025 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Beveren - Westerlo Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4425 maç örneklem
X%825 maç örneklem
2%4825 maç örneklem
1X%5225 maç örneklem
X2%5625 maç örneklem

Beveren - Westerlo Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7625 maç örneklem
1.5 ALT%2425 maç örneklem
2.5 ÜST%4825 maç örneklem
2.5 ALT%5225 maç örneklem
3.5 ÜST%2425 maç örneklem
3.5 ALT%7625 maç örneklem
4.5 ÜST%825 maç örneklem
4.5 ALT%9225 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2425 maç örneklem
2-3 GOL%5225 maç örneklem
4+ GOL%2425 maç örneklem

Beveren - Westerlo Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%2825 maç örneklem
KG YOK%7225 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6025 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4025 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2825 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6025 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4025 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%825 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Beveren - Westerlo Form Durumu ve Maç Profili

Beveren, genel form profilinde maç başına 0.92 puan toplarken,Westerlo maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Beveren için 63/100, Westerlo için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+18 BeverenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.86Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.92 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.