Gent - Zulte Waregem İstatistikleri ve Maç Analizi

Gent - Zulte Waregem karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Gent iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 0.20 gol yiyor. Zulte Waregem ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.37 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 13 Mart 2027 16:00
GentGüç 71/100
VSPlanet Group Arena
Zulte WaregemGüç 62/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Gent - Zulte Waregem Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GentGÜÇ PROFİLİZulte Waregem
71
Genel Güç
62
88
Hücum
90
82
Savunma
52
65
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Gent - Zulte Waregem Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Gent için gol beklentisi 1.45,Zulte Waregem için 0.92 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.37 seviyesinde.

Gent gol profili1.45
Zulte Waregem gol profili0.92
Toplam gol profili2.37
Güç farkı9

Gent İç Saha İstatistikleri

Gent · iç saha5G 5B 0M14-2 · 2.00 puan/maç
Gent · genel10G 9B 1M32-13 · 1.95 puan/maç

Zulte Waregem Deplasman İstatistikleri

Zulte Waregem · deplasman6G 1B 3M15-13 · 1.90 puan/maç
Zulte Waregem · genel12G 2B 6M37-29 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Gent - Zulte Waregem Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Gent - Zulte Waregem Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Gent - Zulte Waregem Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Gent - Zulte Waregem Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Gent - Zulte Waregem Form Durumu ve Maç Profili

Gent, genel form profilinde maç başına 1.95 puan toplarken,Zulte Waregem maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Gent için 71/100, Zulte Waregem için 62/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+9 GentSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.37Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.95 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.