RAAL La Louvière - Lommel İstatistikleri ve Maç Analizi

RAAL La Louvière - Lommel karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

RAAL La Louvière iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Lommel ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.31 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Mart 2027 16:00
RAAL La LouvièreGüç 63/100
VSStade du Tivoli
LommelGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

RAAL La Louvière - Lommel Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RAAL La LouvièreGÜÇ PROFİLİLommel
63
Genel Güç
50
90
Hücum
90
54
Savunma
38
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

RAAL La Louvière - Lommel Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre RAAL La Louvière için gol beklentisi 2.05,Lommel için 1.26 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.31 seviyesinde.

RAAL La Louvière gol profili2.05
Lommel gol profili1.26
Toplam gol profili3.31
Güç farkı13

RAAL La Louvière İç Saha İstatistikleri

RAAL La Louvière · iç saha5G 2B 3M20-12 · 1.70 puan/maç
RAAL La Louvière · genel5G 2B 13M23-40 · 0.85 puan/maç

Lommel Deplasman İstatistikleri

Lommel · deplasman3G 5B 2M15-18 · 1.40 puan/maç
Lommel · genel9G 6B 5M32-32 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

RAAL La Louvière - Lommel Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5636 maçlık örneklem
KG VAR%6136 maçlık örneklem
2.5 ALT%4436 maçlık örneklem
KG YOK%3936 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3936 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2236 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3336 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4436 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

RAAL La Louvière - Lommel Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2236 maç örneklem
X%3636 maç örneklem
2%4236 maç örneklem
1X%5836 maç örneklem
X2%7836 maç örneklem

RAAL La Louvière - Lommel Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8136 maç örneklem
1.5 ALT%1936 maç örneklem
2.5 ÜST%5636 maç örneklem
2.5 ALT%4436 maç örneklem
3.5 ÜST%3936 maç örneklem
3.5 ALT%6136 maç örneklem
4.5 ÜST%2236 maç örneklem
4.5 ALT%7836 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1936 maç örneklem
2-3 GOL%4236 maç örneklem
4+ GOL%3936 maç örneklem

RAAL La Louvière - Lommel Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6136 maç örneklem
KG YOK%3936 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6936 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3336 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2536 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7836 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4436 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2236 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

RAAL La Louvière - Lommel Form Durumu ve Maç Profili

RAAL La Louvière, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Lommel maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri RAAL La Louvière için 63/100, Lommel için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 RAAL La LouvièreSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.31Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.