Club Brugge - Beveren İstatistikleri ve Maç Analizi

Club Brugge - Beveren karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Club Brugge iç sahada maç başına 3.50 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Beveren ise deplasmanda maç başına 1.57 gol atıp 3.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.27 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Mart 2027 16:00
Club BruggeGüç 87/100
VSJan Breydel Stadium
BeverenGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Club Brugge - Beveren Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Club BruggeGÜÇ PROFİLİBeveren
87
Genel Güç
25
90
Hücum
90
57
Savunma
30
80
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Club Brugge - Beveren Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Club Brugge için gol beklentisi 3.50,Beveren için 0.77 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.27 seviyesinde.

Club Brugge gol profili3.50
Beveren gol profili0.77
Toplam gol profili4.27
Güç farkı62

Club Brugge İç Saha İstatistikleri

Club Brugge · iç saha8G 0B 2M35-11 · 2.40 puan/maç
Club Brugge · genel14G 2B 4M60-23 · 2.20 puan/maç

Beveren Deplasman İstatistikleri

Beveren · deplasman0G 2B 5M11-21 · 0.29 puan/maç
Beveren · genel3G 2B 7M19-26 · 0.92 puan/maç
FEM MARKET LAB

Club Brugge - Beveren Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8927 maçlık örneklem
KG VAR%6327 maçlık örneklem
2.5 ALT%1127 maçlık örneklem
KG YOK%3727 maçlık örneklem
3.5 ÜST%7427 maçlık örneklem
4.5 ÜST%6327 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%9627 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3327 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Club Brugge - Beveren Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%8127 maç örneklem
X%1127 maç örneklem
2%727 maç örneklem
1X%9327 maç örneklem
X2%1927 maç örneklem

Club Brugge - Beveren Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9627 maç örneklem
1.5 ALT%427 maç örneklem
2.5 ÜST%8927 maç örneklem
2.5 ALT%1127 maç örneklem
3.5 ÜST%7427 maç örneklem
3.5 ALT%2627 maç örneklem
4.5 ÜST%6327 maç örneklem
4.5 ALT%3727 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%427 maç örneklem
2-3 GOL%2227 maç örneklem
4+ GOL%7427 maç örneklem

Club Brugge - Beveren Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6327 maç örneklem
KG YOK%3727 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%10027 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%9627 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%7027 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6327 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3327 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1527 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Club Brugge - Beveren Form Durumu ve Maç Profili

Club Brugge, genel form profilinde maç başına 2.20 puan toplarken,Beveren maç başına 0.92 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Club Brugge için 87/100, Beveren için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+62 Club BruggeSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.27Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.20 / 0.92Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.