Westerlo - Anderlecht İstatistikleri ve Maç Analizi

Westerlo - Anderlecht karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Westerlo iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 2.30 gol yiyor. Anderlecht ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.29 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Mart 2027 16:00
WesterloGüç 41/100
VSHet Kuipje
AnderlechtGüç 56/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Westerlo - Anderlecht Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
WesterloGÜÇ PROFİLİAnderlecht
41
Genel Güç
56
90
Hücum
77
30
Savunma
52
50
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Westerlo - Anderlecht Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Westerlo için gol beklentisi 1.58,Anderlecht için 1.71 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.29 seviyesinde.

Westerlo gol profili1.58
Anderlecht gol profili1.71
Toplam gol profili3.29
Güç farkı15

Westerlo İç Saha İstatistikleri

Westerlo · iç saha2G 3B 5M20-23 · 0.90 puan/maç
Westerlo · genel7G 2B 11M31-38 · 1.15 puan/maç

Anderlecht Deplasman İstatistikleri

Anderlecht · deplasman5G 2B 3M11-13 · 1.70 puan/maç
Anderlecht · genel14G 4B 2M34-16 · 2.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Westerlo - Anderlecht Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Westerlo - Anderlecht Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3240 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%4540 maç örneklem
1X%5540 maç örneklem
X2%6840 maç örneklem

Westerlo - Anderlecht Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%3040 maç örneklem
4.5 ALT%7040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Westerlo - Anderlecht Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Westerlo - Anderlecht Form Durumu ve Maç Profili

Westerlo, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Anderlecht maç başına 2.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Westerlo için 41/100, Anderlecht için 56/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 AnderlechtSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.29Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 2.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.