Oud-Heverlee Leuven - Genk İstatistikleri ve Maç Analizi

Oud-Heverlee Leuven - Genk karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Oud-Heverlee Leuven iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Genk ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.70 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Mart 2027 16:00
Oud-Heverlee LeuvenGüç 64/100
VSKing Power at Den Dreef Stadion
GenkGüç 30/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Oud-Heverlee Leuven - Genk Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Oud-Heverlee LeuvenGÜÇ PROFİLİGenk
64
Genel Güç
30
90
Hücum
58
57
Savunma
43
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Oud-Heverlee Leuven - Genk Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Oud-Heverlee Leuven için gol beklentisi 2.25,Genk için 0.45 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.70 seviyesinde.

Oud-Heverlee Leuven gol profili2.25
Genk gol profili0.45
Toplam gol profili2.70
Güç farkı34

Oud-Heverlee Leuven İç Saha İstatistikleri

Oud-Heverlee Leuven · iç saha5G 2B 3M21-11 · 1.70 puan/maç
Oud-Heverlee Leuven · genel6G 7B 7M33-29 · 1.25 puan/maç

Genk Deplasman İstatistikleri

Genk · deplasman1G 3B 6M6-16 · 0.60 puan/maç
Genk · genel7G 7B 6M21-21 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Oud-Heverlee Leuven - Genk Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%3040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%7040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Oud-Heverlee Leuven - Genk Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Oud-Heverlee Leuven - Genk Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Oud-Heverlee Leuven - Genk Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3040 maç örneklem
KG YOK%7040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Oud-Heverlee Leuven - Genk Form Durumu ve Maç Profili

Oud-Heverlee Leuven, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Genk maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Oud-Heverlee Leuven için 64/100, Genk için 30/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+34 Oud-Heverlee LeuvenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.70Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.