Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven İstatistikleri ve Maç Analizi

Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cercle Brugge iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Oud-Heverlee Leuven ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.20 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 27 Şubat 2027 16:00
Cercle BruggeGüç 53/100
VSJan Breydel Stadium
Oud-Heverlee LeuvenGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Cercle BruggeGÜÇ PROFİLİOud-Heverlee Leuven
53
Genel Güç
29
90
Hücum
73
40
Savunma
32
60
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cercle Brugge için gol beklentisi 2.18,Oud-Heverlee Leuven için 1.03 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.20 seviyesinde.

Cercle Brugge gol profili2.18
Oud-Heverlee Leuven gol profili1.03
Toplam gol profili3.20
Güç farkı24

Cercle Brugge İç Saha İstatistikleri

Cercle Brugge · iç saha4G 2B 4M19-17 · 1.40 puan/maç
Cercle Brugge · genel7G 4B 9M41-41 · 1.25 puan/maç

Oud-Heverlee Leuven Deplasman İstatistikleri

Oud-Heverlee Leuven · deplasman0G 5B 5M10-20 · 0.50 puan/maç
Oud-Heverlee Leuven · genel6G 7B 7M33-29 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven Form Durumu ve Maç Profili

Cercle Brugge, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Oud-Heverlee Leuven maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cercle Brugge için 53/100, Oud-Heverlee Leuven için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+24 Cercle BruggeSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.20Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.