Standard Liège - Gent İstatistikleri ve Maç Analizi

Standard Liège - Gent karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Standard Liège iç sahada maç başına 0.50 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Gent ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.89 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 27 Şubat 2027 16:00
Standard LiègeGüç 42/100
VSStade Maurice Dufrasne
GentGüç 66/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Standard Liège - Gent Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Standard LiègeGÜÇ PROFİLİGent
42
Genel Güç
66
54
Hücum
90
63
Savunma
66
50
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Standard Liège - Gent Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Standard Liège için gol beklentisi 0.37,Gent için 1.51 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.89 seviyesinde.

Standard Liège gol profili0.37
Gent gol profili1.51
Toplam gol profili1.89
Güç farkı24

Standard Liège İç Saha İstatistikleri

Standard Liège · iç saha2G 4B 4M5-9 · 1.00 puan/maç
Standard Liège · genel7G 5B 8M29-25 · 1.30 puan/maç

Gent Deplasman İstatistikleri

Gent · deplasman5G 4B 1M15-8 · 1.90 puan/maç
Gent · genel10G 9B 1M32-13 · 1.95 puan/maç
FEM MARKET LAB

Standard Liège - Gent Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Standard Liège - Gent Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2540 maç örneklem
X%4240 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%7540 maç örneklem

Standard Liège - Gent Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6240 maç örneklem
1.5 ALT%3840 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3840 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Standard Liège - Gent Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Standard Liège - Gent Form Durumu ve Maç Profili

Standard Liège, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Gent maç başına 1.95 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Standard Liège için 42/100, Gent için 66/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+24 GentSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.89Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.95Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.