Anderlecht - Club Brugge İstatistikleri ve Maç Analizi

Anderlecht - Club Brugge karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Anderlecht iç sahada maç başına 2.40 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Club Brugge ise deplasmanda maç başına 2.40 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.81 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 27 Şubat 2027 16:00
AnderlechtGüç 88/100
VSLotto Park
Club BruggeGüç 70/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Anderlecht - Club Brugge Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
AnderlechtGÜÇ PROFİLİClub Brugge
88
Genel Güç
70
90
Hücum
90
66
Savunma
49
85
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Anderlecht - Club Brugge Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Anderlecht için gol beklentisi 2.20,Club Brugge için 1.61 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.81 seviyesinde.

Anderlecht gol profili2.20
Club Brugge gol profili1.61
Toplam gol profili3.81
Güç farkı18

Anderlecht İç Saha İstatistikleri

Anderlecht · iç saha9G 1B 0M24-8 · 2.80 puan/maç
Anderlecht · genel14G 4B 2M34-16 · 2.30 puan/maç

Club Brugge Deplasman İstatistikleri

Club Brugge · deplasman6G 2B 2M24-14 · 2.00 puan/maç
Club Brugge · genel14G 2B 4M60-23 · 2.20 puan/maç
FEM MARKET LAB

Anderlecht - Club Brugge Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8540 maçlık örneklem
KG VAR%7840 maçlık örneklem
2.5 ALT%1540 maçlık örneklem
KG YOK%2240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Anderlecht - Club Brugge Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%4540 maç örneklem
1X%5540 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Anderlecht - Club Brugge Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%8540 maç örneklem
2.5 ALT%1540 maç örneklem
3.5 ÜST%5040 maç örneklem
3.5 ALT%5040 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%5040 maç örneklem

Anderlecht - Club Brugge Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7840 maç örneklem
KG YOK%2240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Anderlecht - Club Brugge Form Durumu ve Maç Profili

Anderlecht, genel form profilinde maç başına 2.30 puan toplarken,Club Brugge maç başına 2.20 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Anderlecht için 88/100, Club Brugge için 70/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+18 AnderlechtSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.81Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.30 / 2.20Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.