Oud-Heverlee Leuven - Antwerp İstatistikleri ve Maç Analizi

Oud-Heverlee Leuven - Antwerp karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Oud-Heverlee Leuven iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Antwerp ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.75 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 20 Şubat 2027 16:00
Oud-Heverlee LeuvenGüç 64/100
VSKing Power at Den Dreef Stadion
AntwerpGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Oud-Heverlee Leuven - Antwerp Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Oud-Heverlee LeuvenGÜÇ PROFİLİAntwerp
64
Genel Güç
39
90
Hücum
65
57
Savunma
49
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Oud-Heverlee Leuven - Antwerp Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Oud-Heverlee Leuven için gol beklentisi 2.08,Antwerp için 0.66 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.75 seviyesinde.

Oud-Heverlee Leuven gol profili2.08
Antwerp gol profili0.66
Toplam gol profili2.75
Güç farkı25

Oud-Heverlee Leuven İç Saha İstatistikleri

Oud-Heverlee Leuven · iç saha5G 2B 3M21-11 · 1.70 puan/maç
Oud-Heverlee Leuven · genel6G 7B 7M33-29 · 1.25 puan/maç

Antwerp Deplasman İstatistikleri

Antwerp · deplasman2G 3B 5M8-14 · 0.90 puan/maç
Antwerp · genel7G 4B 9M21-23 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Oud-Heverlee Leuven - Antwerp Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%3540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%6540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Oud-Heverlee Leuven - Antwerp Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Oud-Heverlee Leuven - Antwerp Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Oud-Heverlee Leuven - Antwerp Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3540 maç örneklem
KG YOK%6540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Oud-Heverlee Leuven - Antwerp Form Durumu ve Maç Profili

Oud-Heverlee Leuven, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Antwerp maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Oud-Heverlee Leuven için 64/100, Antwerp için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+25 Oud-Heverlee LeuvenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.75Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.