Cercle Brugge - Charleroi İstatistikleri ve Maç Analizi

Cercle Brugge - Charleroi karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cercle Brugge iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Charleroi ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.87 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 13 Şubat 2027 16:00
Cercle BruggeGüç 53/100
VSJan Breydel Stadium
CharleroiGüç 69/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cercle Brugge - Charleroi Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Cercle BruggeGÜÇ PROFİLİCharleroi
53
Genel Güç
69
90
Hücum
81
40
Savunma
66
60
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cercle Brugge - Charleroi Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cercle Brugge için gol beklentisi 1.32,Charleroi için 1.55 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.87 seviyesinde.

Cercle Brugge gol profili1.32
Charleroi gol profili1.55
Toplam gol profili2.87
Güç farkı16

Cercle Brugge İç Saha İstatistikleri

Cercle Brugge · iç saha4G 2B 4M19-17 · 1.40 puan/maç
Cercle Brugge · genel7G 4B 9M41-41 · 1.25 puan/maç

Charleroi Deplasman İstatistikleri

Charleroi · deplasman7G 1B 2M12-8 · 2.20 puan/maç
Charleroi · genel11G 4B 5M28-21 · 1.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cercle Brugge - Charleroi Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cercle Brugge - Charleroi Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%4840 maç örneklem
1X%5240 maç örneklem
X2%7240 maç örneklem

Cercle Brugge - Charleroi Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Cercle Brugge - Charleroi Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cercle Brugge - Charleroi Form Durumu ve Maç Profili

Cercle Brugge, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Charleroi maç başına 1.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cercle Brugge için 53/100, Charleroi için 69/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 CharleroiSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.87Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.