Union Saint-Gilloise - Sint-Truiden İstatistikleri ve Maç Analizi

Union Saint-Gilloise - Sint-Truiden karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Union Saint-Gilloise iç sahada maç başına 3.10 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Sint-Truiden ise deplasmanda maç başına 2.50 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.50 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Şubat 2027 16:00
Union Saint-GilloiseGüç 85/100
VSJoseph Marien Stadium
Sint-TruidenGüç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Union Saint-Gilloise - Sint-Truiden Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Union Saint-GilloiseGÜÇ PROFİLİSint-Truiden
85
Genel Güç
60
90
Hücum
90
63
Savunma
38
75
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Union Saint-Gilloise - Sint-Truiden Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Union Saint-Gilloise için gol beklentisi 2.86,Sint-Truiden için 1.64 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.50 seviyesinde.

Union Saint-Gilloise gol profili2.86
Sint-Truiden gol profili1.64
Toplam gol profili4.50
Güç farkı25

Union Saint-Gilloise İç Saha İstatistikleri

Union Saint-Gilloise · iç saha7G 3B 0M31-9 · 2.40 puan/maç
Union Saint-Gilloise · genel14G 4B 2M63-24 · 2.30 puan/maç

Sint-Truiden Deplasman İstatistikleri

Sint-Truiden · deplasman5G 1B 4M25-18 · 1.60 puan/maç
Sint-Truiden · genel9G 3B 8M40-31 · 1.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

Union Saint-Gilloise - Sint-Truiden Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Union Saint-Gilloise - Sint-Truiden Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%3840 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - Sint-Truiden Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%4240 maç örneklem
3.5 ALT%5840 maç örneklem
4.5 ÜST%3040 maç örneklem
4.5 ALT%7040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%3240 maç örneklem
4+ GOL%4240 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - Sint-Truiden Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Union Saint-Gilloise - Sint-Truiden Form Durumu ve Maç Profili

Union Saint-Gilloise, genel form profilinde maç başına 2.30 puan toplarken,Sint-Truiden maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Union Saint-Gilloise için 85/100, Sint-Truiden için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+25 Union Saint-GilloiseSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.50Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.30 / 1.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.