Genk - Antwerp İstatistikleri ve Maç Analizi

Genk - Antwerp karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Genk iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Antwerp ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.37 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Şubat 2027 16:00
GenkGüç 75/100
VSCegeka Arena
AntwerpGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Genk - Antwerp Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GenkGÜÇ PROFİLİAntwerp
75
Genel Güç
39
90
Hücum
65
71
Savunma
49
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Genk - Antwerp Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Genk için gol beklentisi 2.01,Antwerp için 0.36 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.37 seviyesinde.

Genk gol profili2.01
Antwerp gol profili0.36
Toplam gol profili2.37
Güç farkı36

Genk İç Saha İstatistikleri

Genk · iç saha6G 4B 0M18-6 · 2.20 puan/maç
Genk · genel7G 7B 6M21-21 · 1.40 puan/maç

Antwerp Deplasman İstatistikleri

Antwerp · deplasman2G 3B 5M8-14 · 0.90 puan/maç
Antwerp · genel7G 4B 9M21-23 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Genk - Antwerp Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Genk - Antwerp Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%1540 maç örneklem
1X%8540 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Genk - Antwerp Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%1240 maç örneklem
3.5 ALT%8840 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%1240 maç örneklem

Genk - Antwerp Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Genk - Antwerp Form Durumu ve Maç Profili

Genk, genel form profilinde maç başına 1.40 puan toplarken,Antwerp maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Genk için 75/100, Antwerp için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+36 GenkSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.37Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.40 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.