Kortrijk - RAAL La Louvière İstatistikleri ve Maç Analizi

Kortrijk - RAAL La Louvière karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Kortrijk iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. RAAL La Louvière ise deplasmanda maç başına 0.30 gol atıp 2.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.83 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Şubat 2027 16:00
KortrijkGüç 49/100
VSGuldensporenstadion
RAAL La LouvièreGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Kortrijk - RAAL La Louvière Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
KortrijkGÜÇ PROFİLİRAAL La Louvière
49
Genel Güç
25
90
Hücum
46
43
Savunma
30
55
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Kortrijk - RAAL La Louvière Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Kortrijk için gol beklentisi 2.27,RAAL La Louvière için 0.55 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.83 seviyesinde.

Kortrijk gol profili2.27
RAAL La Louvière gol profili0.55
Toplam gol profili2.83
Güç farkı24

Kortrijk İç Saha İstatistikleri

Kortrijk · iç saha3G 4B 3M15-16 · 1.30 puan/maç
Kortrijk · genel4G 5B 11M20-34 · 0.85 puan/maç

RAAL La Louvière Deplasman İstatistikleri

RAAL La Louvière · deplasman0G 0B 10M3-29 · 0.00 puan/maç
RAAL La Louvière · genel5G 2B 13M23-40 · 0.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Kortrijk - RAAL La Louvière Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3240 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Kortrijk - RAAL La Louvière Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Kortrijk - RAAL La Louvière Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9240 maç örneklem
1.5 ALT%840 maç örneklem
2.5 ÜST%6840 maç örneklem
2.5 ALT%3240 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%840 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Kortrijk - RAAL La Louvière Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Kortrijk - RAAL La Louvière Form Durumu ve Maç Profili

Kortrijk, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,RAAL La Louvière maç başına 0.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Kortrijk için 49/100, RAAL La Louvière için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+24 KortrijkSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.83Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 0.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.