Gent - Beveren İstatistikleri ve Maç Analizi

Gent - Beveren karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Gent iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 0.20 gol yiyor. Beveren ise deplasmanda maç başına 1.57 gol atıp 3.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.06 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Şubat 2027 16:00
GentGüç 71/100
VSPlanet Group Arena
BeverenGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Gent - Beveren Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GentGÜÇ PROFİLİBeveren
71
Genel Güç
25
88
Hücum
90
82
Savunma
30
65
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Gent - Beveren Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Gent için gol beklentisi 2.47,Beveren için 0.59 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.06 seviyesinde.

Gent gol profili2.47
Beveren gol profili0.59
Toplam gol profili3.06
Güç farkı46

Gent İç Saha İstatistikleri

Gent · iç saha5G 5B 0M14-2 · 2.00 puan/maç
Gent · genel10G 9B 1M32-13 · 1.95 puan/maç

Beveren Deplasman İstatistikleri

Beveren · deplasman0G 2B 5M11-21 · 0.29 puan/maç
Beveren · genel3G 2B 7M19-26 · 0.92 puan/maç
FEM MARKET LAB

Gent - Beveren Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3327 maçlık örneklem
KG VAR%4127 maçlık örneklem
2.5 ALT%6727 maçlık örneklem
KG YOK%5927 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2227 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1127 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3727 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1527 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Gent - Beveren Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3727 maç örneklem
X%5627 maç örneklem
2%727 maç örneklem
1X%9327 maç örneklem
X2%6327 maç örneklem

Gent - Beveren Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6327 maç örneklem
1.5 ALT%3727 maç örneklem
2.5 ÜST%3327 maç örneklem
2.5 ALT%6727 maç örneklem
3.5 ÜST%2227 maç örneklem
3.5 ALT%7827 maç örneklem
4.5 ÜST%1127 maç örneklem
4.5 ALT%8927 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3727 maç örneklem
2-3 GOL%4127 maç örneklem
4+ GOL%2227 maç örneklem

Gent - Beveren Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4127 maç örneklem
KG YOK%5927 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6327 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3727 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2227 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%4827 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1527 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%727 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Gent - Beveren Form Durumu ve Maç Profili

Gent, genel form profilinde maç başına 1.95 puan toplarken,Beveren maç başına 0.92 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Gent için 71/100, Beveren için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+46 GentSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.06Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.95 / 0.92Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.