Zulte Waregem - Lommel İstatistikleri ve Maç Analizi

Zulte Waregem - Lommel karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zulte Waregem iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Lommel ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.46 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Şubat 2027 16:00
Zulte WaregemGüç 64/100
VSElindus Arena
LommelGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zulte Waregem - Lommel Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Zulte WaregemGÜÇ PROFİLİLommel
64
Genel Güç
50
90
Hücum
90
43
Savunma
38
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zulte Waregem - Lommel Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zulte Waregem için gol beklentisi 2.06,Lommel için 1.40 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.46 seviyesinde.

Zulte Waregem gol profili2.06
Lommel gol profili1.40
Toplam gol profili3.46
Güç farkı14

Zulte Waregem İç Saha İstatistikleri

Zulte Waregem · iç saha6G 1B 3M20-16 · 1.90 puan/maç
Zulte Waregem · genel12G 2B 6M37-29 · 1.90 puan/maç

Lommel Deplasman İstatistikleri

Lommel · deplasman3G 5B 2M15-18 · 1.40 puan/maç
Lommel · genel9G 6B 5M32-32 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zulte Waregem - Lommel Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6436 maçlık örneklem
KG VAR%6736 maçlık örneklem
2.5 ALT%3636 maçlık örneklem
KG YOK%3336 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4736 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2236 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4736 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4436 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zulte Waregem - Lommel Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3636 maç örneklem
X%2536 maç örneklem
2%3936 maç örneklem
1X%6136 maç örneklem
X2%6436 maç örneklem

Zulte Waregem - Lommel Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7836 maç örneklem
1.5 ALT%2236 maç örneklem
2.5 ÜST%6436 maç örneklem
2.5 ALT%3636 maç örneklem
3.5 ÜST%4736 maç örneklem
3.5 ALT%5336 maç örneklem
4.5 ÜST%2236 maç örneklem
4.5 ALT%7836 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2236 maç örneklem
2-3 GOL%3136 maç örneklem
4+ GOL%4736 maç örneklem

Zulte Waregem - Lommel Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6736 maç örneklem
KG YOK%3336 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8336 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4736 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1736 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7836 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4436 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2536 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zulte Waregem - Lommel Form Durumu ve Maç Profili

Zulte Waregem, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Lommel maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zulte Waregem için 64/100, Lommel için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 Zulte WaregemSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.46Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.