Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht İstatistikleri ve Maç Analizi

Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Oud-Heverlee Leuven iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Anderlecht ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.90 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Şubat 2027 16:00
Oud-Heverlee LeuvenGüç 64/100
VSKing Power at Den Dreef Stadion
AnderlechtGüç 56/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Oud-Heverlee LeuvenGÜÇ PROFİLİAnderlecht
64
Genel Güç
56
90
Hücum
77
57
Savunma
52
65
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Oud-Heverlee Leuven için gol beklentisi 1.88,Anderlecht için 1.02 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.90 seviyesinde.

Oud-Heverlee Leuven gol profili1.88
Anderlecht gol profili1.02
Toplam gol profili2.90
Güç farkı8

Oud-Heverlee Leuven İç Saha İstatistikleri

Oud-Heverlee Leuven · iç saha5G 2B 3M21-11 · 1.70 puan/maç
Oud-Heverlee Leuven · genel6G 7B 7M33-29 · 1.25 puan/maç

Anderlecht Deplasman İstatistikleri

Anderlecht · deplasman5G 2B 3M11-13 · 1.70 puan/maç
Anderlecht · genel14G 4B 2M34-16 · 2.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht Form Durumu ve Maç Profili

Oud-Heverlee Leuven, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Anderlecht maç başına 2.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Oud-Heverlee Leuven için 64/100, Anderlecht için 56/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+8 Oud-Heverlee LeuvenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.90Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 2.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.