RAAL La Louvière - Charleroi İstatistikleri ve Maç Analizi

RAAL La Louvière - Charleroi karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

RAAL La Louvière iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Charleroi ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.74 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 30 Ocak 2027 16:00
RAAL La LouvièreGüç 63/100
VSStade du Tivoli
CharleroiGüç 69/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

RAAL La Louvière - Charleroi Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RAAL La LouvièreGÜÇ PROFİLİCharleroi
63
Genel Güç
69
90
Hücum
81
54
Savunma
66
65
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

RAAL La Louvière - Charleroi Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre RAAL La Louvière için gol beklentisi 1.48,Charleroi için 1.26 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.74 seviyesinde.

RAAL La Louvière gol profili1.48
Charleroi gol profili1.26
Toplam gol profili2.74
Güç farkı6

RAAL La Louvière İç Saha İstatistikleri

RAAL La Louvière · iç saha5G 2B 3M20-12 · 1.70 puan/maç
RAAL La Louvière · genel5G 2B 13M23-40 · 0.85 puan/maç

Charleroi Deplasman İstatistikleri

Charleroi · deplasman7G 1B 2M12-8 · 2.20 puan/maç
Charleroi · genel11G 4B 5M28-21 · 1.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

RAAL La Louvière - Charleroi Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
KG VAR%3840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6540 maçlık örneklem
KG YOK%6240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

RAAL La Louvière - Charleroi Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2840 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%7240 maç örneklem

RAAL La Louvière - Charleroi Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%3540 maç örneklem
2.5 ALT%6540 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

RAAL La Louvière - Charleroi Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3840 maç örneklem
KG YOK%6240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

RAAL La Louvière - Charleroi Form Durumu ve Maç Profili

RAAL La Louvière, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Charleroi maç başına 1.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri RAAL La Louvière için 63/100, Charleroi için 69/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 CharleroiSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.74Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 1.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.