Westerlo - Genk İstatistikleri ve Maç Analizi

Westerlo - Genk karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Westerlo iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 2.30 gol yiyor. Genk ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.09 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 30 Ocak 2027 16:00
WesterloGüç 41/100
VSHet Kuipje
GenkGüç 30/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Westerlo - Genk Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
WesterloGÜÇ PROFİLİGenk
41
Genel Güç
30
90
Hücum
58
30
Savunma
43
50
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Westerlo - Genk Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Westerlo için gol beklentisi 1.96,Genk için 1.14 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.09 seviyesinde.

Westerlo gol profili1.96
Genk gol profili1.14
Toplam gol profili3.09
Güç farkı11

Westerlo İç Saha İstatistikleri

Westerlo · iç saha2G 3B 5M20-23 · 0.90 puan/maç
Westerlo · genel7G 2B 11M31-38 · 1.15 puan/maç

Genk Deplasman İstatistikleri

Genk · deplasman1G 3B 6M6-16 · 0.60 puan/maç
Genk · genel7G 7B 6M21-21 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Westerlo - Genk Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Westerlo - Genk Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%4540 maç örneklem
1X%5540 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

Westerlo - Genk Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Westerlo - Genk Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Westerlo - Genk Form Durumu ve Maç Profili

Westerlo, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Genk maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Westerlo için 41/100, Genk için 30/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+11 WesterloSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.09Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.