Union Saint-Gilloise - Beveren İstatistikleri ve Maç Analizi

Union Saint-Gilloise - Beveren karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Union Saint-Gilloise iç sahada maç başına 3.10 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Beveren ise deplasmanda maç başına 1.57 gol atıp 3.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.22 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 23 Ocak 2027 16:00
Union Saint-GilloiseGüç 85/100
VSJoseph Marien Stadium
BeverenGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Union Saint-Gilloise - Beveren Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Union Saint-GilloiseGÜÇ PROFİLİBeveren
85
Genel Güç
25
90
Hücum
90
63
Savunma
30
75
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Union Saint-Gilloise - Beveren Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Union Saint-Gilloise için gol beklentisi 3.50,Beveren için 0.72 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.22 seviyesinde.

Union Saint-Gilloise gol profili3.50
Beveren gol profili0.72
Toplam gol profili4.22
Güç farkı60

Union Saint-Gilloise İç Saha İstatistikleri

Union Saint-Gilloise · iç saha7G 3B 0M31-9 · 2.40 puan/maç
Union Saint-Gilloise · genel14G 4B 2M63-24 · 2.30 puan/maç

Beveren Deplasman İstatistikleri

Beveren · deplasman0G 2B 5M11-21 · 0.29 puan/maç
Beveren · genel3G 2B 7M19-26 · 0.92 puan/maç
FEM MARKET LAB

Union Saint-Gilloise - Beveren Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7027 maçlık örneklem
KG VAR%5227 maçlık örneklem
2.5 ALT%3027 maçlık örneklem
KG YOK%4827 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4127 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3027 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7427 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1527 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Union Saint-Gilloise - Beveren Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%7427 maç örneklem
X%2627 maç örneklem
2%027 maç örneklem
1X%10027 maç örneklem
X2%2627 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - Beveren Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7827 maç örneklem
1.5 ALT%2227 maç örneklem
2.5 ÜST%7027 maç örneklem
2.5 ALT%3027 maç örneklem
3.5 ÜST%4127 maç örneklem
3.5 ALT%5927 maç örneklem
4.5 ÜST%3027 maç örneklem
4.5 ALT%7027 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2227 maç örneklem
2-3 GOL%3727 maç örneklem
4+ GOL%4127 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - Beveren Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5227 maç örneklem
KG YOK%4827 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8927 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7427 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4827 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5227 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1527 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1127 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Union Saint-Gilloise - Beveren Form Durumu ve Maç Profili

Union Saint-Gilloise, genel form profilinde maç başına 2.30 puan toplarken,Beveren maç başına 0.92 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Union Saint-Gilloise için 85/100, Beveren için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+60 Union Saint-GilloiseSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.22Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.30 / 0.92Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.