Gent - Cercle Brugge İstatistikleri ve Maç Analizi

Gent - Cercle Brugge karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Gent iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 0.20 gol yiyor. Cercle Brugge ise deplasmanda maç başına 2.10 gol atıp 2.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.23 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 23 Ocak 2027 16:00
GentGüç 71/100
VSPlanet Group Arena
Cercle BruggeGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Gent - Cercle Brugge Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GentGÜÇ PROFİLİCercle Brugge
71
Genel Güç
39
88
Hücum
90
82
Savunma
30
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Gent - Cercle Brugge Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Gent için gol beklentisi 2.18,Cercle Brugge için 1.06 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.23 seviyesinde.

Gent gol profili2.18
Cercle Brugge gol profili1.06
Toplam gol profili3.23
Güç farkı32

Gent İç Saha İstatistikleri

Gent · iç saha5G 5B 0M14-2 · 2.00 puan/maç
Gent · genel10G 9B 1M32-13 · 1.95 puan/maç

Cercle Brugge Deplasman İstatistikleri

Cercle Brugge · deplasman2G 3B 5M21-26 · 0.90 puan/maç
Cercle Brugge · genel7G 4B 9M41-41 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Gent - Cercle Brugge Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Gent - Cercle Brugge Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%4540 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

Gent - Cercle Brugge Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2840 maç örneklem
4.5 ALT%7240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%3240 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Gent - Cercle Brugge Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Gent - Cercle Brugge Form Durumu ve Maç Profili

Gent, genel form profilinde maç başına 1.95 puan toplarken,Cercle Brugge maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Gent için 71/100, Cercle Brugge için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+32 GentSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.23Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.95 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.