Club Brugge - RAAL La Louvière İstatistikleri ve Maç Analizi

Club Brugge - RAAL La Louvière karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Club Brugge iç sahada maç başına 3.50 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. RAAL La Louvière ise deplasmanda maç başına 0.30 gol atıp 2.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.65 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 23 Ocak 2027 16:00
Club BruggeGüç 87/100
VSJan Breydel Stadium
RAAL La LouvièreGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Club Brugge - RAAL La Louvière Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Club BruggeGÜÇ PROFİLİRAAL La Louvière
87
Genel Güç
25
90
Hücum
46
57
Savunma
30
80
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Club Brugge - RAAL La Louvière Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Club Brugge için gol beklentisi 3.50,RAAL La Louvière için 0.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.65 seviyesinde.

Club Brugge gol profili3.50
RAAL La Louvière gol profili0.15
Toplam gol profili3.65
Güç farkı62

Club Brugge İç Saha İstatistikleri

Club Brugge · iç saha8G 0B 2M35-11 · 2.40 puan/maç
Club Brugge · genel14G 2B 4M60-23 · 2.20 puan/maç

RAAL La Louvière Deplasman İstatistikleri

RAAL La Louvière · deplasman0G 0B 10M3-29 · 0.00 puan/maç
RAAL La Louvière · genel5G 2B 13M23-40 · 0.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Club Brugge - RAAL La Louvière Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8240 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%1840 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%8540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Club Brugge - RAAL La Louvière Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%7240 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%1540 maç örneklem
1X%8540 maç örneklem
X2%2840 maç örneklem

Club Brugge - RAAL La Louvière Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9540 maç örneklem
1.5 ALT%540 maç örneklem
2.5 ÜST%8240 maç örneklem
2.5 ALT%1840 maç örneklem
3.5 ÜST%5840 maç örneklem
3.5 ALT%4240 maç örneklem
4.5 ÜST%4040 maç örneklem
4.5 ALT%6040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%540 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%5840 maç örneklem

Club Brugge - RAAL La Louvière Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Club Brugge - RAAL La Louvière Form Durumu ve Maç Profili

Club Brugge, genel form profilinde maç başına 2.20 puan toplarken,RAAL La Louvière maç başına 0.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Club Brugge için 87/100, RAAL La Louvière için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+62 Club BruggeSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.65Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.20 / 0.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.