Antwerp - Mechelen İstatistikleri ve Maç Analizi

Antwerp - Mechelen karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Antwerp iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Mechelen ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 2.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.48 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 16 Ocak 2027 16:00
AntwerpGüç 57/100
VSBosuilstadion
MechelenGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Antwerp - Mechelen Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
AntwerpGÜÇ PROFİLİMechelen
57
Genel Güç
25
84
Hücum
54
57
Savunma
30
65
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Antwerp - Mechelen Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Antwerp için gol beklentisi 2.08,Mechelen için 0.41 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.48 seviyesinde.

Antwerp gol profili2.08
Mechelen gol profili0.41
Toplam gol profili2.48
Güç farkı32

Antwerp İç Saha İstatistikleri

Antwerp · iç saha5G 1B 4M13-11 · 1.60 puan/maç
Antwerp · genel7G 4B 9M21-23 · 1.25 puan/maç

Mechelen Deplasman İstatistikleri

Mechelen · deplasman0G 3B 7M5-25 · 0.30 puan/maç
Mechelen · genel3G 7B 10M22-37 · 0.80 puan/maç
FEM MARKET LAB

Antwerp - Mechelen Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Antwerp - Mechelen Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Antwerp - Mechelen Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Antwerp - Mechelen Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Antwerp - Mechelen Form Durumu ve Maç Profili

Antwerp, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Mechelen maç başına 0.80 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Antwerp için 57/100, Mechelen için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+32 AntwerpSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.48Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 0.80Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.