Beveren - Club Brugge İstatistikleri ve Maç Analizi

Beveren - Club Brugge karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Beveren iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Club Brugge ise deplasmanda maç başına 2.40 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.39 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 16 Ocak 2027 16:00
BeverenGüç 63/100
VSFreethiel Stadion
Club BruggeGüç 70/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Beveren - Club Brugge Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
BeverenGÜÇ PROFİLİClub Brugge
63
Genel Güç
70
90
Hücum
90
60
Savunma
49
55
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Beveren - Club Brugge Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Beveren için gol beklentisi 1.45,Club Brugge için 1.94 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.39 seviyesinde.

Beveren gol profili1.45
Club Brugge gol profili1.94
Toplam gol profili3.39
Güç farkı7

Beveren İç Saha İstatistikleri

Beveren · iç saha3G 0B 2M8-5 · 1.80 puan/maç
Beveren · genel3G 2B 7M19-26 · 0.92 puan/maç

Club Brugge Deplasman İstatistikleri

Club Brugge · deplasman6G 2B 2M24-14 · 2.00 puan/maç
Club Brugge · genel14G 2B 4M60-23 · 2.20 puan/maç
FEM MARKET LAB

Beveren - Club Brugge Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8025 maçlık örneklem
KG VAR%7225 maçlık örneklem
2.5 ALT%2025 maçlık örneklem
KG YOK%2825 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3225 maçlık örneklem
4.5 ÜST%825 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3625 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%6825 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Beveren - Club Brugge Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2825 maç örneklem
X%825 maç örneklem
2%6425 maç örneklem
1X%3625 maç örneklem
X2%7225 maç örneklem

Beveren - Club Brugge Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9225 maç örneklem
1.5 ALT%825 maç örneklem
2.5 ÜST%8025 maç örneklem
2.5 ALT%2025 maç örneklem
3.5 ÜST%3225 maç örneklem
3.5 ALT%6825 maç örneklem
4.5 ÜST%825 maç örneklem
4.5 ALT%9225 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%825 maç örneklem
2-3 GOL%6025 maç örneklem
4+ GOL%3225 maç örneklem

Beveren - Club Brugge Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7225 maç örneklem
KG YOK%2825 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8425 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3625 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%825 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8825 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%6825 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2425 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Beveren - Club Brugge Form Durumu ve Maç Profili

Beveren, genel form profilinde maç başına 0.92 puan toplarken,Club Brugge maç başına 2.20 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Beveren için 63/100, Club Brugge için 70/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+7 Club BruggeSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.39Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.92 / 2.20Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.