Charleroi - Gent İstatistikleri ve Maç Analizi

Charleroi - Gent karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Charleroi iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Gent ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.72 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 16 Ocak 2027 16:00
CharleroiGüç 56/100
VSStade du Pays de Charleroi
GentGüç 66/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Charleroi - Gent Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CharleroiGÜÇ PROFİLİGent
56
Genel Güç
66
90
Hücum
90
52
Savunma
66
60
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Charleroi - Gent Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Charleroi için gol beklentisi 1.20,Gent için 1.52 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.72 seviyesinde.

Charleroi gol profili1.20
Gent gol profili1.52
Toplam gol profili2.72
Güç farkı10

Charleroi İç Saha İstatistikleri

Charleroi · iç saha4G 3B 3M16-13 · 1.50 puan/maç
Charleroi · genel11G 4B 5M28-21 · 1.85 puan/maç

Gent Deplasman İstatistikleri

Gent · deplasman5G 4B 1M15-8 · 1.90 puan/maç
Gent · genel10G 9B 1M32-13 · 1.95 puan/maç
FEM MARKET LAB

Charleroi - Gent Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Charleroi - Gent Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3240 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%6840 maç örneklem

Charleroi - Gent Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Charleroi - Gent Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Charleroi - Gent Form Durumu ve Maç Profili

Charleroi, genel form profilinde maç başına 1.85 puan toplarken,Gent maç başına 1.95 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Charleroi için 56/100, Gent için 66/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 GentSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.72Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.85 / 1.95Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.