Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven İstatistikleri ve Maç Analizi

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zulte Waregem iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Oud-Heverlee Leuven ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.23 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 16 Ocak 2027 16:00
Zulte WaregemGüç 64/100
VSElindus Arena
Oud-Heverlee LeuvenGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Zulte WaregemGÜÇ PROFİLİOud-Heverlee Leuven
64
Genel Güç
29
90
Hücum
73
43
Savunma
32
70
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zulte Waregem için gol beklentisi 2.35,Oud-Heverlee Leuven için 0.88 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.23 seviyesinde.

Zulte Waregem gol profili2.35
Oud-Heverlee Leuven gol profili0.88
Toplam gol profili3.23
Güç farkı35

Zulte Waregem İç Saha İstatistikleri

Zulte Waregem · iç saha6G 1B 3M20-16 · 1.90 puan/maç
Zulte Waregem · genel12G 2B 6M37-29 · 1.90 puan/maç

Oud-Heverlee Leuven Deplasman İstatistikleri

Oud-Heverlee Leuven · deplasman0G 5B 5M10-20 · 0.50 puan/maç
Oud-Heverlee Leuven · genel6G 7B 7M33-29 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Form Durumu ve Maç Profili

Zulte Waregem, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Oud-Heverlee Leuven maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zulte Waregem için 64/100, Oud-Heverlee Leuven için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+35 Zulte WaregemSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.23Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.