Piast Gliwice - Raków Częstochowa İstatistikleri ve Maç Analizi
Piast Gliwice - Raków Częstochowa karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.
Piast Gliwice iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.80 gol yiyor. Raków Częstochowa ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.62 gol beklentisi gösteriyor.
Maçın Hikâyesi
Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.
FEM AI Derin Analiz
Piast Gliwice - Raków Częstochowa Güç Karşılaştırması
SAHA PROFİLİPiast Gliwice - Raków Częstochowa Gol İstatistikleri
FEM veri modeline göre Piast Gliwice için gol beklentisi 1.62,Raków Częstochowa için 2.00 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.62 seviyesinde.
Piast Gliwice İç Saha İstatistikleri
Raków Częstochowa Deplasman İstatistikleri
Piast Gliwice - Raków Częstochowa Gol ve Market Profili
Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.
Piast Gliwice - Raków Częstochowa Market İstatistikleri
Maç Sonucu / Çifte Şans Profili
Piast Gliwice - Raków Częstochowa Toplam Gol İstatistikleri
Toplam Gol Bantları
Piast Gliwice - Raków Częstochowa Karşılıklı Gol İstatistikleri
Takım Gol Çizgileri
FEM Market Sinyalleri
MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİLPiast Gliwice Son Maçları
Raków Częstochowa Son Maçları
Piast Gliwice - Raków Częstochowa Form Durumu ve Maç Profili
Piast Gliwice, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,Raków Częstochowa maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Piast Gliwice için 44/100, Raków Częstochowa için 52/100.
Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.
Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur
FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.
Piast Gliwice
Raków Częstochowa