Piast Gliwice - Górnik Zabrze İstatistikleri ve Maç Analizi

Piast Gliwice - Górnik Zabrze karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Piast Gliwice iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Górnik Zabrze ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.00 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 10 Nisan 2027 16:00
Piast GliwiceGüç 59/100
VSStadion Miejski im Piotra Wieczorka
Górnik ZabrzeGüç 59/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Piast Gliwice - Górnik Zabrze Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Piast GliwiceGÜÇ PROFİLİGórnik Zabrze
59
Genel Güç
59
90
Hücum
84
46
Savunma
60
65
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Piast Gliwice - Górnik Zabrze Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Piast Gliwice için gol beklentisi 1.62,Górnik Zabrze için 1.38 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.00 seviyesinde.

Piast Gliwice gol profili1.62
Górnik Zabrze gol profili1.38
Toplam gol profili3.00
Güç farkı0

Piast Gliwice İç Saha İstatistikleri

Piast Gliwice · iç saha5G 1B 4M20-15 · 1.60 puan/maç
Piast Gliwice · genel7G 5B 8M32-31 · 1.30 puan/maç

Górnik Zabrze Deplasman İstatistikleri

Górnik Zabrze · deplasman5G 2B 3M13-10 · 1.70 puan/maç
Górnik Zabrze · genel9G 6B 5M26-21 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Piast Gliwice - Górnik Zabrze Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Piast Gliwice - Górnik Zabrze Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Piast Gliwice - Górnik Zabrze Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Piast Gliwice - Górnik Zabrze Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Piast Gliwice - Górnik Zabrze Form Durumu ve Maç Profili

Piast Gliwice, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Górnik Zabrze maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Piast Gliwice için 59/100, Górnik Zabrze için 59/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkıDengeliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.00Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.