Wisła Kraków - Piast Gliwice İstatistikleri ve Maç Analizi

Wisła Kraków - Piast Gliwice karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Wisła Kraków iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Piast Gliwice ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.69 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 30 Ocak 2027 17:00
Wisła KrakówGüç 68/100
VSStadion Miejski im Henryka Reymana
Piast GliwiceGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Wisła Kraków - Piast Gliwice Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Wisła KrakówGÜÇ PROFİLİPiast Gliwice
68
Genel Güç
42
90
Hücum
81
63
Savunma
43
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Wisła Kraków - Piast Gliwice Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Wisła Kraków için gol beklentisi 1.86,Piast Gliwice için 0.83 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.69 seviyesinde.

Wisła Kraków gol profili1.86
Piast Gliwice gol profili0.83
Toplam gol profili2.69
Güç farkı26

Wisła Kraków İç Saha İstatistikleri

Wisła Kraków · iç saha6G 2B 2M16-9 · 2.00 puan/maç
Wisła Kraków · genel7G 7B 6M25-23 · 1.40 puan/maç

Piast Gliwice Deplasman İstatistikleri

Piast Gliwice · deplasman2G 4B 4M12-16 · 1.00 puan/maç
Piast Gliwice · genel7G 5B 8M32-31 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Wisła Kraków - Piast Gliwice Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Wisła Kraków - Piast Gliwice Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Wisła Kraków - Piast Gliwice Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Wisła Kraków - Piast Gliwice Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Wisła Kraków - Piast Gliwice Form Durumu ve Maç Profili

Wisła Kraków, genel form profilinde maç başına 1.40 puan toplarken,Piast Gliwice maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Wisła Kraków için 68/100, Piast Gliwice için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+26 Wisła KrakówSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.69Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.40 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.