Odense BK - AGF Aarhus İstatistikleri ve Maç Analizi
Odense BK - AGF Aarhus karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.
Odense BK iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. AGF Aarhus ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 2.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.81 gol beklentisi gösteriyor.
Maçın Hikâyesi
Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.
FEM AI Derin Analiz
Odense BK - AGF Aarhus Güç Karşılaştırması
SAHA PROFİLİOdense BK - AGF Aarhus Gol İstatistikleri
FEM veri modeline göre Odense BK için gol beklentisi 1.48,AGF Aarhus için 1.33 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.81 seviyesinde.
Odense BK İç Saha İstatistikleri
AGF Aarhus Deplasman İstatistikleri
Odense BK - AGF Aarhus Gol ve Market Profili
Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.
Odense BK - AGF Aarhus Market İstatistikleri
Maç Sonucu / Çifte Şans Profili
Odense BK - AGF Aarhus Toplam Gol İstatistikleri
Toplam Gol Bantları
Odense BK - AGF Aarhus Karşılıklı Gol İstatistikleri
Takım Gol Çizgileri
FEM Market Sinyalleri
MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİLOdense BK Son Maçları
Odense BK - AGF Aarhus Form Durumu ve Maç Profili
Odense BK, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,AGF Aarhus maç başına 0.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Odense BK için 44/100, AGF Aarhus için 32/100.
Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.
Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur
FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.
Odense BK
AGF Aarhus