FC Copenhagen - Viborg İstatistikleri ve Maç Analizi

FC Copenhagen - Viborg karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

FC Copenhagen iç sahada maç başına 2.60 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Viborg ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.78 gol beklentisi gösteriyor.

Denmark · Danish Superliga · 21 Şubat 2027 17:00
FC CopenhagenGüç 87/100
VSParken
ViborgGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

FC Copenhagen - Viborg Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
FC CopenhagenGÜÇ PROFİLİViborg
87
Genel Güç
44
90
Hücum
69
71
Savunma
60
80
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

FC Copenhagen - Viborg Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre FC Copenhagen için gol beklentisi 2.42,Viborg için 0.36 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.78 seviyesinde.

FC Copenhagen gol profili2.42
Viborg gol profili0.36
Toplam gol profili2.78
Güç farkı43

FC Copenhagen İç Saha İstatistikleri

FC Copenhagen · iç saha8G 2B 0M26-6 · 2.60 puan/maç
FC Copenhagen · genel14G 3B 3M49-16 · 2.25 puan/maç

Viborg Deplasman İstatistikleri

Viborg · deplasman2G 4B 4M9-10 · 1.00 puan/maç
Viborg · genel10G 4B 6M28-17 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

FC Copenhagen - Viborg Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

FC Copenhagen - Viborg Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6840 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%1240 maç örneklem
1X%8840 maç örneklem
X2%3240 maç örneklem

FC Copenhagen - Viborg Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%3240 maç örneklem
4.5 ALT%6840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

FC Copenhagen - Viborg Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

FC Copenhagen - Viborg Form Durumu ve Maç Profili

FC Copenhagen, genel form profilinde maç başına 2.25 puan toplarken,Viborg maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri FC Copenhagen için 87/100, Viborg için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+43 FC CopenhagenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.78Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.25 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.