Manchester United - Crystal Palace İstatistikleri ve Maç Analizi

Manchester United - Crystal Palace karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Manchester United iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Crystal Palace ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 2.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.13 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 24 Nisan 2027 14:00
Manchester UnitedGüç 64/100
VSOld Trafford
Crystal PalaceGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Manchester United - Crystal Palace Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Manchester UnitedGÜÇ PROFİLİCrystal Palace
64
Genel Güç
25
90
Hücum
62
46
Savunma
30
70
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Manchester United - Crystal Palace Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Manchester United için gol beklentisi 2.52,Crystal Palace için 0.61 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.13 seviyesinde.

Manchester United gol profili2.52
Crystal Palace gol profili0.61
Toplam gol profili3.13
Güç farkı39

Manchester United İç Saha İstatistikleri

Manchester United · iç saha6G 1B 3M19-15 · 1.90 puan/maç
Manchester United · genel9G 7B 4M35-22 · 1.70 puan/maç

Crystal Palace Deplasman İstatistikleri

Crystal Palace · deplasman1G 3B 6M7-25 · 0.60 puan/maç
Crystal Palace · genel6G 5B 9M27-38 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Manchester United - Crystal Palace Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8240 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%1840 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Manchester United - Crystal Palace Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6540 maç örneklem
X%1040 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%3540 maç örneklem

Manchester United - Crystal Palace Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9240 maç örneklem
1.5 ALT%840 maç örneklem
2.5 ÜST%8240 maç örneklem
2.5 ALT%1840 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%840 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Manchester United - Crystal Palace Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Manchester United - Crystal Palace Form Durumu ve Maç Profili

Manchester United, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Crystal Palace maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Manchester United için 64/100, Crystal Palace için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+39 Manchester UnitedSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.13Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.