Everton - Bournemouth İstatistikleri ve Maç Analizi

Everton - Bournemouth karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Everton iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 2.00 gol yiyor. Bournemouth ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.20 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 17 Nisan 2027 14:00
EvertonGüç 40/100
VSHill Dickinson Stadium
BournemouthGüç 67/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Everton - Bournemouth Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
EvertonGÜÇ PROFİLİBournemouth
40
Genel Güç
67
90
Hücum
90
32
Savunma
54
50
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Everton - Bournemouth Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Everton için gol beklentisi 1.18,Bournemouth için 2.02 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.20 seviyesinde.

Everton gol profili1.18
Bournemouth gol profili2.02
Toplam gol profili3.20
Güç farkı27

Everton İç Saha İstatistikleri

Everton · iç saha2G 3B 5M16-20 · 0.90 puan/maç
Everton · genel3G 8B 9M28-33 · 0.85 puan/maç

Bournemouth Deplasman İstatistikleri

Bournemouth · deplasman6G 3B 1M16-12 · 2.10 puan/maç
Bournemouth · genel10G 8B 2M36-21 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Everton - Bournemouth Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Everton - Bournemouth Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%1540 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%5040 maç örneklem
1X%5040 maç örneklem
X2%8540 maç örneklem

Everton - Bournemouth Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%6040 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Everton - Bournemouth Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Everton - Bournemouth Form Durumu ve Maç Profili

Everton, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Bournemouth maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Everton için 40/100, Bournemouth için 67/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+27 BournemouthSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.20Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.