Leeds United - Nottingham Forest İstatistikleri ve Maç Analizi

Leeds United - Nottingham Forest karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Leeds United iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 0.40 gol yiyor. Nottingham Forest ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.03 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 10 Nisan 2027 14:00
Leeds UnitedGüç 80/100
VSElland Road
Nottingham ForestGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Leeds United - Nottingham Forest Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Leeds UnitedGÜÇ PROFİLİNottingham Forest
80
Genel Güç
39
90
Hücum
88
77
Savunma
30
75
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Leeds United - Nottingham Forest Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Leeds United için gol beklentisi 2.42,Nottingham Forest için 0.61 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.03 seviyesinde.

Leeds United gol profili2.42
Nottingham Forest gol profili0.61
Toplam gol profili3.03
Güç farkı41

Leeds United İç Saha İstatistikleri

Leeds United · iç saha7G 3B 0M19-4 · 2.40 puan/maç
Leeds United · genel7G 6B 7M26-26 · 1.35 puan/maç

Nottingham Forest Deplasman İstatistikleri

Nottingham Forest · deplasman3G 1B 6M14-22 · 1.00 puan/maç
Nottingham Forest · genel5G 7B 8M25-30 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Leeds United - Nottingham Forest Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Leeds United - Nottingham Forest Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Leeds United - Nottingham Forest Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%4540 maç örneklem
3.5 ALT%5540 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%3040 maç örneklem
4+ GOL%4540 maç örneklem

Leeds United - Nottingham Forest Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Leeds United - Nottingham Forest Form Durumu ve Maç Profili

Leeds United, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Nottingham Forest maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Leeds United için 80/100, Nottingham Forest için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+41 Leeds UnitedSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.03Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.