Chelsea - Fulham İstatistikleri ve Maç Analizi

Chelsea - Fulham karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Chelsea iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Fulham ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.45 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 10 Nisan 2027 14:00
ChelseaGüç 57/100
VSStamford Bridge
FulhamGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Chelsea - Fulham Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ChelseaGÜÇ PROFİLİFulham
57
Genel Güç
39
90
Hücum
62
49
Savunma
52
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Chelsea - Fulham Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Chelsea için gol beklentisi 1.67,Fulham için 0.79 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.45 seviyesinde.

Chelsea gol profili1.67
Fulham gol profili0.79
Toplam gol profili2.45
Güç farkı18

Chelsea İç Saha İstatistikleri

Chelsea · iç saha5G 1B 4M16-14 · 1.60 puan/maç
Chelsea · genel6G 3B 11M23-32 · 1.05 puan/maç

Fulham Deplasman İstatistikleri

Fulham · deplasman1G 6B 3M7-13 · 0.90 puan/maç
Fulham · genel7G 6B 7M18-21 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Chelsea - Fulham Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Chelsea - Fulham Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3240 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%6840 maç örneklem

Chelsea - Fulham Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Chelsea - Fulham Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Chelsea - Fulham Form Durumu ve Maç Profili

Chelsea, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,Fulham maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Chelsea için 57/100, Fulham için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+18 ChelseaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.45Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.05 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.