Tottenham Hotspur - Nottingham Forest İstatistikleri ve Maç Analizi

Tottenham Hotspur - Nottingham Forest karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Nottingham Forest ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.78 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 13 Mart 2027 15:00
Tottenham HotspurGüç 65/100
VSTottenham Hotspur Stadium
Nottingham ForestGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Tottenham Hotspur - Nottingham Forest Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Tottenham HotspurGÜÇ PROFİLİNottingham Forest
65
Genel Güç
39
84
Hücum
88
68
Savunma
30
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Tottenham Hotspur - Nottingham Forest Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Tottenham Hotspur için gol beklentisi 1.90,Nottingham Forest için 0.87 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.78 seviyesinde.

Tottenham Hotspur gol profili1.90
Nottingham Forest gol profili0.87
Toplam gol profili2.78
Güç farkı26

Tottenham Hotspur İç Saha İstatistikleri

Tottenham Hotspur · iç saha5G 4B 1M13-7 · 1.90 puan/maç
Tottenham Hotspur · genel11G 6B 3M26-14 · 1.95 puan/maç

Nottingham Forest Deplasman İstatistikleri

Nottingham Forest · deplasman3G 1B 6M14-22 · 1.00 puan/maç
Nottingham Forest · genel5G 7B 8M25-30 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Tottenham Hotspur - Nottingham Forest Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3040 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Tottenham Hotspur - Nottingham Forest Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Tottenham Hotspur - Nottingham Forest Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%7040 maç örneklem
2.5 ALT%3040 maç örneklem
3.5 ÜST%5240 maç örneklem
3.5 ALT%4840 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%5240 maç örneklem

Tottenham Hotspur - Nottingham Forest Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Tottenham Hotspur - Nottingham Forest Form Durumu ve Maç Profili

Tottenham Hotspur, genel form profilinde maç başına 1.95 puan toplarken,Nottingham Forest maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Tottenham Hotspur için 65/100, Nottingham Forest için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+26 Tottenham HotspurSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.78Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.95 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.