Bournemouth - Newcastle United İstatistikleri ve Maç Analizi

Bournemouth - Newcastle United karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Bournemouth iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Newcastle United ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.62 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 13 Mart 2027 15:00
BournemouthGüç 69/100
VSVitality Stadium
Newcastle UnitedGüç 30/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Bournemouth - Newcastle United Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
BournemouthGÜÇ PROFİLİNewcastle United
69
Genel Güç
30
90
Hücum
62
66
Savunma
40
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Bournemouth - Newcastle United Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Bournemouth için gol beklentisi 2.28,Newcastle United için 0.35 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.62 seviyesinde.

Bournemouth gol profili2.28
Newcastle United gol profili0.35
Toplam gol profili2.62
Güç farkı39

Bournemouth İç Saha İstatistikleri

Bournemouth · iç saha5G 4B 1M20-8 · 1.90 puan/maç
Bournemouth · genel10G 8B 2M36-21 · 1.90 puan/maç

Newcastle United Deplasman İstatistikleri

Newcastle United · deplasman1G 3B 6M7-17 · 0.60 puan/maç
Newcastle United · genel7G 4B 9M28-29 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Bournemouth - Newcastle United Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Bournemouth - Newcastle United Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%4040 maç örneklem
2%1540 maç örneklem
1X%8540 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Bournemouth - Newcastle United Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Bournemouth - Newcastle United Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Bournemouth - Newcastle United Form Durumu ve Maç Profili

Bournemouth, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Newcastle United maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Bournemouth için 69/100, Newcastle United için 30/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+39 BournemouthSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.62Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.