Sunderland - Manchester United İstatistikleri ve Maç Analizi

Sunderland - Manchester United karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sunderland iç sahada maç başına 0.40 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Manchester United ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 0.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.15 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 3 Mart 2027 20:00
SunderlandGüç 34/100
VSStadium of Light
Manchester UnitedGüç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sunderland - Manchester United Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
SunderlandGÜÇ PROFİLİManchester United
34
Genel Güç
60
50
Hücum
90
40
Savunma
68
50
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sunderland - Manchester United Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sunderland için gol beklentisi 0.25,Manchester United için 1.90 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.15 seviyesinde.

Sunderland gol profili0.25
Manchester United gol profili1.90
Toplam gol profili2.15
Güç farkı26

Sunderland İç Saha İstatistikleri

Sunderland · iç saha2G 3B 5M4-17 · 0.90 puan/maç
Sunderland · genel6G 6B 8M27-31 · 1.20 puan/maç

Manchester United Deplasman İstatistikleri

Manchester United · deplasman3G 6B 1M16-7 · 1.50 puan/maç
Manchester United · genel9G 7B 4M35-22 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sunderland - Manchester United Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%3540 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%6540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sunderland - Manchester United Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2240 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%4540 maç örneklem
1X%5540 maç örneklem
X2%7840 maç örneklem

Sunderland - Manchester United Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6040 maç örneklem
1.5 ALT%4040 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4040 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Sunderland - Manchester United Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3540 maç örneklem
KG YOK%6540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sunderland - Manchester United Form Durumu ve Maç Profili

Sunderland, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,Manchester United maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sunderland için 34/100, Manchester United için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+26 Manchester UnitedSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.15Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.20 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.