Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur İstatistikleri ve Maç Analizi

Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Brighton and Hove Albion iç sahada maç başına 2.50 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Tottenham Hotspur ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 0.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.89 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 20 Şubat 2027 15:00
Brighton and Hove AlbionGüç 79/100
VSAmerican Express Stadium
Tottenham HotspurGüç 67/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Brighton and Hove AlbionGÜÇ PROFİLİTottenham Hotspur
79
Genel Güç
67
90
Hücum
84
68
Savunma
68
75
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Brighton and Hove Albion için gol beklentisi 1.94,Tottenham Hotspur için 0.95 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.89 seviyesinde.

Brighton and Hove Albion gol profili1.94
Tottenham Hotspur gol profili0.95
Toplam gol profili2.89
Güç farkı12

Brighton and Hove Albion İç Saha İstatistikleri

Brighton and Hove Albion · iç saha7G 1B 2M25-7 · 2.20 puan/maç
Brighton and Hove Albion · genel10G 3B 7M37-19 · 1.65 puan/maç

Tottenham Hotspur Deplasman İstatistikleri

Tottenham Hotspur · deplasman6G 2B 2M13-7 · 2.00 puan/maç
Tottenham Hotspur · genel11G 6B 3M26-14 · 1.95 puan/maç
FEM MARKET LAB

Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%1040 maç örneklem
3.5 ALT%9040 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%6840 maç örneklem
4+ GOL%1040 maç örneklem

Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur Form Durumu ve Maç Profili

Brighton and Hove Albion, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Tottenham Hotspur maç başına 1.95 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Brighton and Hove Albion için 79/100, Tottenham Hotspur için 67/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+12 Brighton and Hove AlbionSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.89Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.95Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.