Manchester City - Newcastle United İstatistikleri ve Maç Analizi

Manchester City - Newcastle United karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Manchester City iç sahada maç başına 2.30 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Newcastle United ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.92 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 20 Şubat 2027 15:00
Manchester CityGüç 73/100
VSEtihad Stadium
Newcastle UnitedGüç 30/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

51/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Manchester City - Newcastle United Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Manchester CityGÜÇ PROFİLİNewcastle United
73
Genel Güç
30
90
Hücum
62
57
Savunma
40
75
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Manchester City - Newcastle United Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Manchester City için gol beklentisi 2.50,Newcastle United için 0.42 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.92 seviyesinde.

Manchester City gol profili2.50
Newcastle United gol profili0.42
Toplam gol profili2.92
Güç farkı43

Manchester City İç Saha İstatistikleri

Manchester City · iç saha7G 0B 3M23-11 · 2.10 puan/maç
Manchester City · genel12G 4B 4M42-21 · 2.00 puan/maç

Newcastle United Deplasman İstatistikleri

Newcastle United · deplasman1G 3B 6M7-17 · 0.60 puan/maç
Newcastle United · genel7G 4B 9M28-29 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Manchester City - Newcastle United Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3040 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Manchester City - Newcastle United Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6240 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%3840 maç örneklem

Manchester City - Newcastle United Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%7040 maç örneklem
2.5 ALT%3040 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Manchester City - Newcastle United Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Manchester City - Newcastle United Form Durumu ve Maç Profili

Manchester City, genel form profilinde maç başına 2.00 puan toplarken,Newcastle United maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Manchester City için 73/100, Newcastle United için 30/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+43 Manchester CitySaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.92Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.00 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.