Manchester United - Brighton and Hove Albion İstatistikleri ve Maç Analizi

Manchester United - Brighton and Hove Albion karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Manchester United iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Brighton and Hove Albion ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.95 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 10 Şubat 2027 20:00
Manchester UnitedGüç 64/100
VSOld Trafford
Brighton and Hove AlbionGüç 46/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Manchester United - Brighton and Hove Albion Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Manchester UnitedGÜÇ PROFİLİBrighton and Hove Albion
64
Genel Güç
46
90
Hücum
81
46
Savunma
54
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Manchester United - Brighton and Hove Albion Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Manchester United için gol beklentisi 1.81,Brighton and Hove Albion için 1.13 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.95 seviyesinde.

Manchester United gol profili1.81
Brighton and Hove Albion gol profili1.13
Toplam gol profili2.95
Güç farkı18

Manchester United İç Saha İstatistikleri

Manchester United · iç saha6G 1B 3M19-15 · 1.90 puan/maç
Manchester United · genel9G 7B 4M35-22 · 1.70 puan/maç

Brighton and Hove Albion Deplasman İstatistikleri

Brighton and Hove Albion · deplasman3G 2B 5M12-12 · 1.10 puan/maç
Brighton and Hove Albion · genel10G 3B 7M37-19 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Manchester United - Brighton and Hove Albion Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Manchester United - Brighton and Hove Albion Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%1040 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Manchester United - Brighton and Hove Albion Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Manchester United - Brighton and Hove Albion Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Manchester United - Brighton and Hove Albion Form Durumu ve Maç Profili

Manchester United, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Brighton and Hove Albion maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Manchester United için 64/100, Brighton and Hove Albion için 46/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+18 Manchester UnitedSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.95Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.