Newcastle United - Brighton and Hove Albion İstatistikleri ve Maç Analizi

Newcastle United - Brighton and Hove Albion karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Newcastle United iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Brighton and Hove Albion ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.96 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 30 Ocak 2027 15:00
Newcastle UnitedGüç 67/100
VSSt James Park
Brighton and Hove AlbionGüç 46/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Newcastle United - Brighton and Hove Albion Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Newcastle UnitedGÜÇ PROFİLİBrighton and Hove Albion
67
Genel Güç
46
90
Hücum
81
54
Savunma
54
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Newcastle United - Brighton and Hove Albion Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Newcastle United için gol beklentisi 1.97,Brighton and Hove Albion için 0.99 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.96 seviyesinde.

Newcastle United gol profili1.97
Brighton and Hove Albion gol profili0.99
Toplam gol profili2.96
Güç farkı21

Newcastle United İç Saha İstatistikleri

Newcastle United · iç saha6G 1B 3M21-12 · 1.90 puan/maç
Newcastle United · genel7G 4B 9M28-29 · 1.25 puan/maç

Brighton and Hove Albion Deplasman İstatistikleri

Brighton and Hove Albion · deplasman3G 2B 5M12-12 · 1.10 puan/maç
Brighton and Hove Albion · genel10G 3B 7M37-19 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Newcastle United - Brighton and Hove Albion Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4240 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Newcastle United - Brighton and Hove Albion Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Newcastle United - Brighton and Hove Albion Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5840 maç örneklem
2.5 ALT%4240 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Newcastle United - Brighton and Hove Albion Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Newcastle United - Brighton and Hove Albion Form Durumu ve Maç Profili

Newcastle United, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Brighton and Hove Albion maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Newcastle United için 67/100, Brighton and Hove Albion için 46/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 Newcastle UnitedSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.96Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.